Jubel

Dit is de Jubel-postbus. Op deze pagina verschijnen artikels geschreven door specialisten in het recht, notariaat, fiscaliteit, accountancy en Legal Tech zonder eigen auteurspagina op Jubel.be.

De artikels geplaatst onder de Jubel-postbus, spelen in op de juridische en fiscale actualiteit in België. Om die reden is de Jubel-postbus een onmisbare hulp voor wie op de hoogte wil blijven van de juridische en fiscale wereld en het Belgisch recht.

De standpunten en opinies vertolkt in de artikels die onder de Jubel-postbus verschijnen, binden enkel de auteur van de bijdrage zelf en vertegenwoordigen niet noodzakelijk de mening van Jubel, de Jubel-redactie of KnopsPublishing.

Wil u zelf bijdragen aan de Jubel-postbus? Mail dan naar redactie@jubel.be. Na evaluatie door de redactie, wordt uw bijdrage gepubliceerd.

De laureaten van de pleitwedstrijden van verschillende Vlaamse balies hebben op vrijdagnamiddag 21 april het beste van zichzelf gegeven in de finale van het Vlaams Pleitjuweel 2023. Het justitiepaleis van Tongeren vormde het decor van het goed bijgewoonde concours. Opzet van de wedstrijd was om een casus te bepleiten als eiser of verweerder. Zes advocaat-stagiairs onder wie deze Glynn Cooreman, namen het daarbij tegen elkaar op. Het leverende een zinderende strijd op van hoog niveau.

Meester Cooreman is in deze casus de eiser, de verweerder is meester Ralph Verduyn (bekijk hier zijn pleidooivideo).

De video die vanaf donderdag 27 april (12.00 u) tot en met donderdag 4 mei de meeste views behaalt, uitgezonden op Jubel.be, wint de Jubel Publieksprijs:

U hoeft niet te stemmen: bekijk simpelweg het pleidooi van uw favoriet en deel het via mail, social media, enz.

Bekijk hier ook een sfeerverslag van het concours.

Ga hier naar het video-overzicht.

Download hier het wedstrijdreglement.

Reageer

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.